JAFH HOLZ

JAF HOLZ je jedným z najväčších obchodníkov s drevom a drevenými materiálmi na Slovensku. A nie neúspešným. Pretože extrémne vysoké nároky na kvalitu nekladieme iba na naše výrobky, ale aj na náš servis pre zákazníkov.
Prejsť na jafholz.sk

Trendwood

Podnikateľské poslanie firmy Trendwood – twd obsahuje aj Príručka kvality systému ISO 9001:2000, ktorou sa riadime v dennom živote(byť prospešným článkom pre odberateľov a výrobcov pri odbornej distribúcii tovaru).
Prejsť na twd.sk

Würth

Firma Würth je obchodnou spoločnosťou, ktorá ponúka montážny a spojovací materiál určený na profesionálne využitie(spojovací a kotviaci materiál, nástroje na obrábanie, ručné náradie, elektrické a pneumatické náradie…).
Prejsť na wurth.sk

Démos trade

Spoločnosť Démos trade, s.r.o. Žilina vznikla na začiatku roku 2006 a je dcérskou spoločnosťou Démos trade, a.s. so sídlom v Ostrave. Démos trade, a.s., s pôsobnosťou v Českej republike, Slovensku, Poľsku a Maďarsku, sa zaoberá veľko- a malo- predajom.
Prejsť na demos-trade.sk

Bánó holzplatten

Spoločnosť Bánó holzplatten s.r.o. je rodinnou firmou, ktorá bola založená v r. 2003 s filozofiou pokračovať v starej rodinnej tradícii započatej už v r. 1886.
Prejsť na banoholz.sk

Svet dvierok

Relatívne “mladá” divízia, ale dynamicky sa rozvíja. Využíva 15 ročné skúsenosti materskej firmy a ich vysokokvalifikovaných pracovníkov.
Prejsť na svetdvierok.sk

Schachermayer

Podnik, ktorý v roku 1838 založil Josef Schachermayer, patrí medzi najúspešnejšie rodinné podniky v Rakúsku. Na úrovni vedenia pôsobí už šiesta generácia.
Prejsť na schachermayer.sk

ASTIN

Firma ASTIN je výrobca kvalitných hliníkových systémov pre posuvné, skladacie, otváracie a priechodzie dvere. Tieto výrobky sú na trhu už 10 rokov a získávajú stále väčšiu popularitu.
Prejsť na kovania-astin.cz