História firmy Bakstol, s.r.o. začala najprv výrobou prevádzanou vo vlastných domácich priestoroch. Neskôr sa naskytla možnosť rozšíriť podnikanie vytvorením nových priestorov, a tak sa naša firma rozvíjala nielen priestormi a strojmi, ale aj novšími technológiami výroby a spracovania a tým aj vyšších kvalít. Firma existuje na trhu od roku 2002 a neustále má snahu kráčať s dobou – poznatkami, technológiami a skúsenosťami. Toto jej umožňuje vyhovieť rôznym požiadavkám zákazníkov a následnej realizácii zákaziek. Realizáciu prevádzame od návrhu zákazky, zamerania, cez samotnú výrobu až po následnú montáž.

V stolárskej výrobe sme predovšetkým zameraní na výrobu interiérového aj exteriérového nábytku, schodísk, prístreškov, rôznych stolárskych výrobkov a prác. Ponúkame tiež kompletné montáže nábytku, podláh a dverí.

Pri výrobe našich produktov používame tradičné dreviny ako sú borovica, buk, dub, jaseň, jelša, smrek. V ponuke však máme aj materiály dyhované prírodnými exotickými dyhami ako americký orech, bambus, eben, čerešňa, iroko, limba, mahagon, makasar, padouk, palisander, tanganika, teak, wenge, alebo zebrano.

Pokiaľ by ste mali záujem o podrobnejšie informácie, prípadné otázky, zatelefonujte nám na nižšie uvedené telefónne čísla, alebo nám napíšte na uvedenú e-mailovú adresu. Taktiež môžte použiť náš kontaktný formulár na odoslanie správy.